Horb

Horb és környékén a következő munkalehetőségek elérhetők:

A pozíciók betöltéséhez minimum A2-es nyelvtudás szükséges.

Az órabérek mindig a iGZ tarifatáblázat szerint indulnak, az elérhető jövedelem a tapasztalat, a képzettség és a rendelkezésre bocsátható pótlékok függvénye

Ihre Aufgaben:

  • Einrichten, Rüsten und Bedienen komplexer CNC-Maschinen und -Bearbeitungszentren mit 5-Achsbearbeitung
  • Betreuen und Überwachen der Fertigungsabläufe sowie Prüfen der Teile aus Neuanlauf und Serienproduktion
  • eigenverantwortliches Handeln und Sicherstellen der Produktqualität

Ihr Qualifikationen:

  • Abgeschlossene Berufsausbildung als Industriemechaniker oder Zerspanungsmechaniker
  • Berufserfahrung in einer vergleichbaren Tätigkeit
  • Bereitschaft zur Schichtarbeit
  • selbstständiges, strukturiertes, ziel- und teamorientiertes Arbeiten

Arbeitsort: Oberndorf

Bútor kiegészítökkel foglalkozó nagykereskedés keres raktári dolgozókat. Feladatok. az árúk összekészítése, becsomagolása, és az adatok rögzítése.

Munkahely: Wolfsberg

MAG/WIG hegesztési ismerettel keresünk kollegákat konstrukció gyártásban. Müszaki rarjz olvasási képesség feltétel. Minöség ellenörzési feladatok.

Munkaidö: normál

Munkahely: Walddorf

Wartung, Instadhaltung, Reparatur von Produktionsanlagen. Durchführung Sichereittechnischer Prüfungen. DGKV/VDE Insatllationsarbeiten

Arbeitsort: Walddorf

Mobil elválasztó falak gyártásával foglalkozó ügyfelünk keres WIG/MAG hegesztési ismerettel rendelkezö lakatost, aki rajz után dolgozni tud.

Munkahely: Glatten